Lediga lokaler

Ägs av Lokalguiden

Skanska- gratis
Välkommen!

Till Sveriges ledande webbsida med lediga lokaler i Stockholm, Göteborg och Malmö.

Lokalguiden
Tidningen Lokalguiden
Stockholm Nr 9, 2017
V. Götaland Nr 9, 2017

LEDIGA LOKALER, KONTOR, BUTIKER & LAGERLOKALER

Söker du lokal?
Ring Lokalguiden
031-788 71 00

Kontakta oss

Lokalguiden har kontor i Göteborg, Stockholm och Malmö.
Huvudkontoret ligger i Göteborg.

Öppettider

Mån - Fre 08.00 - 17.00 (lör-sön stängt)
Lunchstängt 12.00 - 13.00


E-post

Allmänt:info@lokalguiden.se
Försäljning:sales@lokalguiden.se

Göteborg (Huvudkontoret)

Lokalguiden Sverige AB
Götgatan 15
411 05 Göteborg

Tel: 031-788 71 00
Fax: 031-23 71 15

Medarbetare

VD
Tom Vikström
tom.vikstrom@lokalguiden.se
031-788 71 00

VD
Daniel Åberg
daniel.aberg@lokalguiden.se
0735-44 03 68

Marknadschef / Försäljning
Håkan Landmér
hakan.landmer@lokalguiden.se
0735-44 03 58

Regionchef / Försäljning
Linus Björland
linus.bjorland@lokalguiden.se
0761-80 37 07

Försäljning
Niklas Hansson
niklas.hansson@lokalguiden.se
0735-44 99 62

Ekonomiansvarig
Carolina Hagen
carolina.hagen@lokalguiden.se
0761-885554

Redaktionschef
Pernilla Krantz
pernilla.krantz@lokalguiden.se
0735-44 03 75

Administratör (föräldraledig)
Hanna Andersson
hanna.andersson@lokalguiden.se
0735-44 49 32

Redaktör
Jessica Roos Rahmquist
jessica@lokalguiden.se
0760-00 25 15

Kommunikatör (föräldraledig)
Pernilla Gilbert
pernilla.gilbert@lokalguiden.se
0761-80 08 30

AD
Torbjörn Hedberg
torbjorn.hedberg@lokalguiden.se
0761-80 08 30

IT-ansvarig
Daniel Sunnerberg
daniel.sunnerberg@lokalguiden.se
0735-05 50 56

Administratör
Mathias Magnusson
mathias.magnusson@lokalguiden.se
0761-80 37 09

Administratör (föräldraledig)
Isabelle Lundberg
isabelle.lundberg@lokalguiden.se
0761-80 37 09

Layout (tjänstledig)
Anna Vikström
anna.vikstrom@lokalguiden.se
0761-80 37 08

Lokalförmedlare
Anton Luft
anton.luft@lokalguiden.se
0761-803702

Lokalförmedlare
Elin Dahlgren
elin.dahlgren@lokalguiden.se
0761-803702

Stockholm

Lokalguiden Sverige AB
Strandvägen 7 A
114 56 Stockholm

Tel: 08-501 263 00
Fax: 08-660 65 89

Medarbetare

Malmö

Lokalguiden Sverige AB
Skeppsgatan 19
211 11 Malmö

Tel: 040-622 23 00
Fax: 040-627 83 89

Medarbetare

© Lokalguiden Sverige AB Götgatan 15, 411 05 Göteborg Öppettider: Mån - Fre 08.00 - 17.00 Tel: +46 (0)31-788 71 00

www.ledigalokaler.se är en av Sveriges ledande webbsidor för företag som söker lediga lokaler eller står i begrepp att byta lokal. Ni hittar 1000-tals lediga lokaler på www.ledigalokaler.se. När ni söker nya lokaler finner ni bland annat kontor, lager, butik och verkstadslokaler.

På www.ledigalokaler.se efterfrågas mestadels lediga lokaler i Stockholm, lediga lokaler i Göteborg och lediga lokaler i Malmö. Du är alltid välkommen att kontakta oss så kan vi hjälpa dig att hitta nya lokaler.

info@lokalguiden.se | Om siten | Sitemap

För mer information kontakta
Tom Vikström eller Daniel Åberg
031-788 71 00.
Lediga lokaler